עסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין
 משפט אזרחי-מסחרי
 ירושות, צוואות ומעמד אישי
 נוטריון
 ‏יום שלישי ‏02 ‏מרץ ‏2021
אודות המשרד אודות עו"ד ירון יטיב אודות עו"ד ליאור בן-עמי

המומחים לעסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין

משרדנו הוא פרי מיזוג מוצלח בין משרדו של עו"ד ירון יטיב (נוסד בשנת 2000) לבין משרדו של עו"ד ליאור בן-עמי (נוסד בשנת 2007), אשר שילבו ידיים כדי להרכיב נבחרת המסוגלת לתת מענה מיידי, יעיל ומקצועי לכל צרכיו המשפטיים של הלקוח בעסקת נדל"ן.
בתאריך 1/7/2014 החל המשרד החדש את פעילותו, וזאת לאחר שהסתיים תהליך המיזוג.

משרד יטיב את בן-עמי הוא המוביל באשקלון בתחום הנדל"ן ונהנה מניסיון נצבר של למעלה מ-15 שנה. המשרד מעניק מענה משפטי רחב ללקוחותיו בכל סוגי הפעילויות בתחום הנדל"ן בכלל ומיסוי מקרקעין בפרט. השותפים המייסדים, עו"ד ירון יטיב ועו"ד ליאור בן-עמי, מחזיקים בידע מקיף, בניסיון מקצועי ייחודי ומוכח, ובהיכרות אינטימית ורבת שנים עם משרדי הממשלה השונים. היתרונות הללו עומדים לרשותם של לקוחותינו.

בבסיס גישתנו המקצועית עומדת תפיסה הרואה בכל לקוח יחידה עצמאית, בעלת מבנה וצרכים ייחודיים. אנו שואפים להתאים לכל לקוח סל שירותים לפי צרכיו, ומעניקים לו יחס אישי וטיפול פרטני.

משרדנו שוכן בקומה השנייה של בניין "מגדל סנטר" באשקלון והוא משתרע על שטח של כ-140 מ"ר.

עו"ד ירון יטיב

מייסד המשרד, עו"ד ירון יטיב, גדל והתחנך בעיר ירושלים.

עו"ד ירון יטיב שירת כלוחם וקצין בחטיבת הצנחנים, ולאחר שמילא שורה של תפקידים פיקודיים השתחרר בדרגת רב סרן.

בשנת 1998 סיים בהצלחה עו"ד יטיב את לימודי המשפטים באוניברסיטת לונדון.
בתאריך 30/11/1999 נתקבל עו"ד ירון יטיב כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל.
בשנת 2000 הקים עו"ד ירון יטיב משרד עורכי דין באשקלון שעסק בעיקר בתחום הנדל"ן.

במהלך שנות עבודתו צבר עו"ד ירון יטיב חוג לקוחות נרחב, טיפל בהצלחה באלפי עסקאות נדל"ן והפך את משרדו לאחד המובילים בעיר אשקלון.

עו"ד ליאור בן-עמי

מייסד המשרד, עו"ד ליאור בן-עמי, גדל והתחנך בעיר אשקלון.

לאחר סיום שירותו הצבאי כמפקד טנק בחיל השריון, התקבל עו"ד בן-עמי לבית הספר למשפטים של המכללה למינהל.

בשנת 2003 סיים בהצטיינות עו"ד מקרקעין ליאור בן-עמי את לימודי התואר במשפטים.

עו"ד ליאור בן-עמי החל לרכוש את ניסיונו המקצועי כמתמחה במשרד תל אביבי ותיק שעסק בעיקר בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן ובמשפט אזרחי. במהלך התמחותו רכש עו"ד בן-עמי מיומנויות יסוד בתחומי המקרקעין והמשפט האזרחי.

בתאריך 7/12/2004 הוסמך עורך דין ליאור בן-עמי כחבר בלשכת עורכי הדין וקיבל רישיון לעסוק בעריכת דין בישראל. לאחר קבלת רישיונו, ומתוך רצון להעמיק את ידיעותיו בפרקטיקה המשפטית, עבד עורך דין ליאור בן-עמי במשרדים פרטיים באשדוד ואשקלון.

במהלך תקופת עבודה כשכיר בת כשלוש וחצי שנים (הן כמתמחה והן כעו"ד) צבר עורך דין מקרקעין ליאור בן-עמי ניסיון משמעותי בניהול עסקאות מקרקעין, תביעות כספיות-חוזיות, ירושות וצוואות.

בתאריך 1/11/2007 יצא עו"ד בן-עמי לדרך חדשה והקים משרד עצמאי לעריכת דין. במקביל לניהול משרדו ומאז שנת 2008 משמש עורך דין מקרקעין ליאור בן-עמי גם כמרצה בקורס הכנה למבחן המתווכים הנערך על ידי משרד המשפטים.

עו"ד ליאור בן-עמי שם לו למטרה, להעניק שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיו, תוך יצירת יחסי אמון מלאים עם הלקוח ומתן מענה אנושי, מהיר ואמיתי לצרכיו השונים.


לייעוץ ויצירת קשר
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:
טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
מאמרים נבחרים
למאמרים נוספים
הערכת שמאי מוטעית ביחס לשווי הדירה
מי מאתנו אשר ביקש הלוואת משכנתא מבנק למשכנתאות או מגורם פיננסי אחר, יודע כי כחלק מההליך הפרוצדוראלי שהבנק דורש, יש להזמין שמאי שייתן חוות דעת ביחס לשווי הדירה. שמאות זו אמורה לתת לבנק הערכה אובייקטיבי...  המשך קריאה
הסכם חלוקה בין יורשים
פעמים רבות, נכסי הנדל"ן מהווים את החלק הארי של נכסי האדם. גם אם מדובר "רק" בדירה או במספר דירות מגורים, עדיין כאשר מתייחסים לשווי, הרי שאלו הם הנכסים המשמעותיים שמרביתנו צוברים. כאשר...  המשך קריאה
עמוד ראשי אודותינו תחומי עיסוק מאמרים יצירת קשר
design by: